PMR

PMR
PMR PMR PMR PMR PMR PMR

PMR

Zorlu operasyonlar için verimli ve güçlü platformlu akülü transpalet

UniCarriers, iki tona kadar taşıma kapasitesine sahip kompakt platformlu akülü transpaletini piyasaya sürüyor. Yaya kumandalı transpalet ayakta veya operatör platformu katlanmış vaziyette çalıştırılabilir ve sadece 770 milimetrelik dar şasesi ile dar alanlarında üstün manevra kabiliyetine sahiptir. Geliştirilmiş Sürtünme Kuvveti sistemine sahip beş noktadan yerle temaslı şasi yürüyüş sırasında denge ve güvenlik sağlar. Yük ağırlığının basıncı tahrik ünitesine aktarılır, bu da tüm tekerleklerde zeminle sürekli temas ve çalışma sırasında yüksek çekiş gücü sağlar. Bu sayede, düz olmayan zeminlerde ve rampalarda güvenli taşıma sağlar. Bunun ötesinde, çok iyi fren performansına ve ayrıca yüksek hıza ulaşılır. Platformlu akülü transpalet yüklü vaziyette maksimum 10 km/saat hıza ulaşırken, yüksüz vaziyette opsiyonel olarak 12,5 km/saat hıza ulaşır. Geliştirilmiş titreşim azaltmaya sahip platform ile operatör daha uzun taşıma işlemlerini de rahat bir şekilde yapabilir. Aynı zamanda, katlanır yan koruma barları maksimum güvenlik sunar. Akü standart olarak çelik makaralar üzerindedir, bu sayede 7/24 çalışma sisteminde hızlıca değiştirilebilir.

Ergonomik tasarımı ve geniş ürün  yelpazesi, PMR 200'ü sizin için konforlu bir çalışma ortağı haline getirir. Standart  ATC T4 araç  bilgisayarı tüm operatörlerin çalışma verilerini ayrı ayrı kaydeder. PIN koduyla etkinleştirilebilir, böylece transpalet sadece yetkili operatörler tarafından çalıştırılabilir.  Hidrolik direksiyon, arkadan veya yandan girişe olanak sağlatan sabit platformlar, yazı tahtasına sahip ekipman çubuğu,  ayrıca bilgisayar ve tarayıcıların monte edilmesi için tutucular opsiyonel olarak sunulmaktadır. PMR 200, eşsiz UniCarriers modüler tasarım konseptine göre tasarlanmıştır ve çift talep taşıyıcı PDP 200 ve istifleyici PSP 125/160'ı içeren katlanabilir platformlu şasiye sahip ürün yelpazesi ile uyumludur. Standardize edilmiş parçalar bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırır ve böylece çalışma zamanını arttırır. Bunun ötesinde, tek parça makine kapağı kolayca çıkarılabilir, böylece bakım işlemleri hızlıca gerçekleştirilebilir. Servis sırasında faydalı olabilecek başka bir özellik de ATC T4 araç bilgisayarın arızaları hızlıca tespit edebilme fonksiyonudur.

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler

Ram tutucu ve 12V güç kaynağına sahip opsiyonel ekipman tutucu ile bilgisayarları, tarayıcıları veya diğer bileşenleri araç üstüne kolyaca monte edebilirsiniz.

Çekiş ve güç

Sürtünme Kuvveti, tüm yükleme / boşaltma ve yüksek hızda hareket uygulamalarında yüksek performans sağlamanın çözümüdür. Yüksek güce sahip enerji tasarruflu AC yürüyüş motorları, maksimum verimlilik için ağır yüklerde bile yüksek hızda hareket sağlar.

Kolay değiştirilebilen akü

Birden fazla vardiyalı çalışmalarda, hızlı ve kolay akü değişimi için PMR standart olarak çelik akü makaralarına sahiptir.

Operatör için ergonomi

Katlanır platform maksimum dayanıma uygun şekilde dökümden yapılmıştır ve yüksek sönümleme sağlayan tasarımı sayesinde operatör için mükemmel sürüş komforu sağlar.  Kolay katlanabilen yan koruma barları, daha yüksek sürüş hızı ve emniyeti için standart olarak sunulmaktadır.

Arkadan veya yandan girişe olanak sağlatan sabit platformlar opsiyon olarak sunulmaktadır. Konforu arttıran hidrolik direksiyon da opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Video

Kapat