PLL

PLL
PLL PLL

PLL

PLL kompakt yaya kumandalı akülü transpalet.

UniCarriers PLL, dar alanlar , farklı yük tipleri ve farklı koşullar için mükemmel bir transpalettir.

PLL depo, süpermarket ve üretim alanları gibi yerlerde ürün ikmali, sipariş toplama ve kısa mesafeli taşıma işlemleri için mükemmel bir çözümdür. PLL pek çok farklı yükü yüksek sıcaklığa sahip ortamlardan soğuk depo ortamlarına kadar (-35°C'ye kadar) tüm koşullarda taşıyabilir.

Eğimli yerlerde ve rampalarda kolayca hareket eder ve çok dar dönme çapına sahiptir. Opsiyonel olarak eklenen kumanda kolu – yukarı işlevi ile operatör kumanda kolu yukarı pozisyonda daha dar alanlarda çalışabilir.

Sürüşü konforlu ve güvenlidir. Dar şasi küçük alanlarda manevra kabiliyetini arttırır. Güvenliği ve görüş açısını arttıran kumanda kolu operatörün aracın yanında yürümesini sağlar.

Alçak şasi, operatörün yük ve çatalı net bir şekilde görmesini sağlar.

Bu kompakt transpalet güvenilirdir, uzun servis aralıkları vardır ve servis ile bakım gereksinimlerini minimum düzeye indirecek şekilde üretilmiştir. Böylece kullanım ömrü maliyetleri minimumda tutulur.

Yerden kazandıran şasi

Alçak ve yuvarlatılmış kenarlı şasi, operatörün dar alanlarda paletleri kolayca alıp yerleştirmesini sağlar. – Bu özellik üretim ve diğer dar alanlarda çok önemlidir. Yuvarlatılmış kenarlar, mallarda hasar riskini de minimum düzeye indirirken, alçak şasi üzerindeki koruyucu tampon ayak yaralanmalarını önler. Ayrıca alandan tasarruf için , kumanda kolu – yukarı opsiyonu da mevcuttur.

Güvenli çalışma için kumanda kolu

Unicarriers kumanda kolu operatörün makinanın yanında yürümesine olanak sağlar. Böylece çatal ve yük tam olarak görünür ve ayak yaralanma riski azalır. Kumanda kolunda, PIN kod girişi için ekran ve tuş takımı vardır. Üç farklı operatör kategori ayarı, sürüş becerilerine göre operatörün ideal performansa ulaşmasını sağlar ve ayrıca yetkisiz kullanımları önler. ATC T4 araç bilgisayarı ve gelişmiş arıza kodu fonksiyonu hızlı arıza gidermeye olanak sağlar.

Maksimum çalışma zamanı için ortak bileşenler

PL, UniCarriers depo içi ekipmanlar kendine has ortak bileşenler konseptiyle modüler bir şekilde imal edilmiştir. PLL, PSD ve PS ile aynı parçaları paylaşmaktadır – Bu da hem çalışma zamanını hem de İlk Seferde Onarım Hızını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Fırçasız AC motor,  motor servis aralıklarını genişletmektedir.

ATC T4 araç bilgisayarı

En son teknoloji, Araç Bilgisayarı tarafından kontrol edilen verimli AC tahrik motoru ile tamamlanır. Yetkisiz kullanımları önlemek için, ayarlanabilen operatör kategori ile PIN kodu erişimi vardır. Operasyonel veriler, filonun verimli bir şekilde kullanımını destekler. Arıza tespitli servis menüsü servis işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlar.

Sürtünme kuvveti teknolojisi ile denge

UniCarriers'ın patentli 4 noktalı Sürtünme Kuvveti şasisi ve yükün taşındığı kısım ile motor şasisi arasındaki esnek bağlantılar tüm koşullarda stabil çalışma sağlamak için tekerleklerin her zaman zeminde kalmasını sağlar.

Video

Kapat