PLE

PLE
PLE

PLE

PLE kaldırma özellikli kompakt yaya kumandalı akülü transpalet.

PLE ile tek makinada iki fonksiyon: ağır yükler için kompakt yaya kumandalı transpalet ve kolay sipariş toplama için kaldırma fonksiyonu.

PLE depo, süpermarket ve üretim alanları gibi yerlerde ürün ikmali, sipariş toplama ve kısa mesafeli taşıma işlemleri için mükemmel bir çözüm sunar.

Çok yönlü transpalet, ergonomik kaldırma fonksiyonuna sahiptir. Bu fonksiyon sayesinde, olası sırt ağrılarının önüne geçilir.

Çalışma verimliliğini arttırmak için, aynı anda çift palet taşıyabilir; bunlardan biri çatallar üzerinde diğeri ise denge ayakları üzerinde yer alabilir.

Çatalın ön kısmında bulunan tırmanma tekerlekleri farklı palet tipi ve yükleri taşımayı kolaylaştırır.

Sürüşü konforlu ve güvenlidir. Dar şasi dar alanlarda manevra kabiliyetini arttırır.

Alçak şasi, operatörün yük ve çatalı net bir şekilde görmesini sağlar. Güvenliği ve görüş açısını arttıran kumanda kolu operatörün aracın yanında yürümesini sağlar.

Güvenli çalışma için kumanda kolu

Unicarriers kumanda kolu operatörün makinanın yanında yürümesine olanak sağlar. Böylece çatal ve yük tam olarak görünür ve ayak yaralanma riski azalır. Kumanda kolunda, PIN kod girişi için ekran ve tuş takımı vardır. Üç farklı operatör kategori ayarı, sürüş becerilerine göre operatörün ideal performansa ulaşmasını sağlar ve ayrıca yetkisiz kullanımları önler. ATC T4 araç bilgisayarı ve gelişmiş arıza kodu fonksiyonu hızlı arıza gidermeye olanak sağlar.

Yerden kazandıran şasi

Dar (sadece 660 mm genişliğinde), alçak ve yuvarlatılmış kenarlı şasi operatörün dar alanlarda paletleri kolayca alıp yerleştirmesini sağlar. Yuvarlatılmış kenarlar, mallarda hasar riskini de minimum düzeye indirirken, alçak şasi üzerindeki koruyucu tampon ayak yaralanmalarını önler. Ayrıca alandan tasarruf için , kumanda kolu – yukarı opsiyonu da mevcuttur.

Maksimum çalışma zamanı için ortak bileşenler

PL, UniCarriers depo içi ekipmanlar kendine has ortak bileşenler konseptiyle modüler bir şekilde imal edilmiştir. PLL, PSD ve PS ile aynı parçaları paylaşmaktadır – Bu da hem çalışma zamanını hem de İlk Seferde Onarım Hızını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Fırçasız AC motor,  motor servis aralıklarını genişletmektedir.

İki fonksiyon bir arada

PLE kompakt yaya kumandalı akülü transpalet  ve aynı zamanda ergonomik bir kaldırma işlevini yapabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Çok hızlı bir şekilde yükleme ve boşaltma sağlayan bu transpalet ile aynı anda iki paleti taşıma olanağına sahip olabilirsiniz.

ATC T4 araç bilgisayarı

En son teknoloji, Araç Bilgisayarı tarafından kontrol edilen verimli AC tahrik motoru ile tamamlanır. Yetkisiz kullanımları önlemek için, ayarlanabilen operatör kategori ile PIN kodu erişimi vardır. Operasyonel veriler, filonun verimli bir şekilde kullanımını destekler. Arıza tespitli servis menüsü servis işlemlerinin hızlı ve kolay yapılmasını sağlar.

Sürtünme kuvveti teknolojisi ile denge

UniCarriers'ın patentli 4 noktalı Sürtünme Kuvveti şasisi ve yükün taşındığı kısım ile motor şasisi arasındaki esnek bağlantılar tüm koşullarda stabil çalışma sağlamak için tekerleklerin her zaman zeminde kalmasını sağlar.

Video

Kapat